HAKKIMIZDA

Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuş ve bu sayede Fuschia Perde markası her gecen yıl daha da büyüyerek bugünkü mekanizmalı perde sektöründe hakettiği saygın seviyeye ulaşmıştır.

Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için her gün binlerce desen ve yüzlerce farklı zemin kombinasyonundan oluşan bir üretim kapasitesine sahibiz. Hedefimiz dünyanın en önde gelen entegre perde üreticisi olmak. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz. Devraldığımız bayrağı, her zaman en mükemmeli geliştirip sunarak taşımaya devam edeceğiz.

Kalite Politikası

Fuschia Perde, her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli perde sistemleri üreterek müşterilerine sunacaktır.
Müşteri memnuniyetini sağlamak için, yüksek ürün kalitesi, ekonomik fiyat ve zamanında teslimat prensiplerine uygun olarak çalışılacaktır.
Çalışanlarımızın kalite ve müşteri bilinci geliştirilerek, müşterilerimize en kısa zamanda ve yeterlilikle beklenen hizmetlerinin sağlanması esas alınacaktır.
Oluşturduğu kalite hedeflerini sürekli gözden geçirerek gerekli iyileştirmelerle gelecek de sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.
Uluslararası ve müşteri şartlarına uyarak ve gerekli uygunluk kontrollerini yaparak, kalite yönetim sistemi ve iş süreçlerini sürekli geliştirecektir.